Hakkımızda

KURUCU MESAJI

 

FTM Plastik Enkjeksiyon Makinaları Ltd. Şti. 2006 yılında Manisa Kenan Evren Sanayi Sitesi’nde faaliyete başlamıştır. Günümüzde Manisa OSB ve İzmir Bornova şubesiyle faaliyet göstermektedir.

Kuruluşumuz, faaliyete başladığı günden bugüne müşterilerinin devamlılığı adına talep ettiği her ürünü, ürün yelpazesine ilave ederek daha çok çeşide ulaşmıştır.

Bizim için müşterilerimizin işlerinin kesintiye uğramaması en önemli ilkemizdir. Bizler aynı zamanda teknik hizmet de verdiğimizden dolayı ürünlerimizin kalitesi ile ilgili bilgi sahibiyiz. Bundan dolayıdır ki sorun teşkil eden ürünleri ürün yelpazemize almıyoruz.

Temsil ettiğimiz satış ve servisini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler kalitesini ispat etmiş firmalar tarafından ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek şekilde üretilip hizmetinize sunulmaktadır.

Bugüne kadar önce müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen ve bu doğrultuda kalite, servis ve hizmeti her zaman ön planda tutan FTM Plastik bundan sonraki dönemlerde de siz değerli müşterilerimizle el ele güvene dayalı dostluk ve işbirliği ile çalışmalarına yılmadan devam edecektir

Saygılarımla
Nihat GÜLTEN

VİZYONUMUZ

 

Plastik sanayine sağladığımız kaliteli makina ve yan ekipmanlarımızla, müşterilerimizin en önemli iş ortağı olmak.
 

MİSYONUMUZ

 

Müşterilerimiz ile birlikte takım ruhu ile çalışarak plastik sanayine gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri sunmaktır
 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak
 

İLKELERİMİZ

 

Dürüstlük
İş ahlakına bağlılık
Maksimum müşteri memnuniyeti